Slavný návrat

16. august 2016 at 18:51 | *Weird_Ufo* |  Others
No né, ahooj, já ještě žiju :D

Ráda bych vám napsala, proč jsem nic nenapsala, i když jsem psala, že mě psát baví, ale prostě jsem asi na to psaní neměla moc času a tak píšu až dneska. /Jakže se jmenuje to, když neustále opakujete jedno a to samý slovo? :D

Prostě a jednoše - jsem tu. Plnoletá, nezamilovaná, plná nápadů a energie, ale jinak pořád ta samá přecitlivělá Černá uprostřed duhy ;)

Nejsem si zatím moc jistá, co všechno Vám chci tímto článkem sdělit, takže začneme tím, na co byste se v příštích (tý)dnech mohli těšit. A těším se i já :)1. Vlasový tutorial pro zapomněnky. Respektive několik návodů na účesy, na něž nepořebujete gumičku, nebo hrst sponek. Jen se ještě rozhoduji, jesli počkám, až si obarvím vlasy, nebo vám budou stačit moje odrostlé vybledlé zrz vlásky.

2. Básničky. Slyšeli jste už o aplikaci Poetizer? Podle mě je to jedna z nejúžasnějších aplikací, které existují. Je určená pro básníky z celého světa, takže díky ní můžete sdíle svou tvorbu s ostatními lidmi se stejnými zájmy a hledat si nové oblíbené autory... I když byste si mě na Poetizeru mohli klidně najít pod jménem sarka_trandova, některé za svých "lepších" básní vám stejně dám sem.

3. Fotky. Plllnooo fotek. Všeho, co mě zajímáá. No, znáte mě.

4. Témata týdne. Já tak dlouho nepsala na žádné téma! Hrozně mi to chybí, takže čekejte každý týden jedno :3

5. DIY. Zkouším vyrábět plno věcí a pravděpodobně se s vámi o nějaké své výtvory podělím (jen na návody vám spíš pošlu odkaz, nejsem videový typ...)

Budu moc ráda, když mi někdo napíše, coby tu chtěl vidět, abych měla alespoň nějakou představu ;)


A co dál?
Říkám si, že teď by klidně mohl přijít běžný deníčkový zápisek. Ať jste v obraze :D
...
Za toho čtvrt roku, co jsem nic nenapsala, se toho událo plno a asi bych všechno nevměstnala do jediného článku. A navíc bych si na vše asi nevzpomněla.
Popravdě v mém milostném životě se nic moc neudálo. Teď po fesťáku jsem jen o něco zmatenější, co se týká mých citů k jistému muži a o něco odhodlanější co se týká ignorace citů k jinému muži, ale nic extra zajímavého. Nějak nemůžu narazit na někoho, kdo by mě doopravdy zajímal. Jsem moc vybíravá, nemám si co stěžovat.
Už necelé dva měsíce jsem plnoletá a /tadá/ neshledávám žádnou změnu.
Pořád ještě dělám autoškolu. Testy mám za sebou, ale jízdy jsem nedala. Tak zase příště.
Co se týká váhy... Občas se hlídám, občas ne, takže pořád stejný :/
Vlastně vám nic moc ze svého osobního života momentálně sdělovat nechci :D Asi by to jen pokračovalo ve stejném duchu a to pravděpodobně nikoho nezajímá.

Tak mi prosím dejte vědět, co by se vám líbilo za články a já se jdu psychicky chystat na svůj první foto tutoriál o účesech ;)

Mějte se krásně, pište básně a stáhněte si Poetizer!

*Weird_Ufo*
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Dáša Dáša | Web | 17. august 2016 at 11:05 | React

Jsem hlavně pro fotečky a návody na účesy...A co se týče protějšků, jak se říká, kdo si počká, ten se dočká, což platí!

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement