More coffee, please...

13. march 2016 at 17:33 | *Weird_Ufo* |  Život knihomolky
Hi guys,
zaprvé se chci moc omluvit, že jsem tak dlouho nepsala. Byly to opravdu náročné dva týdny a já jsem opravdu šťastná, že už je mám za sebou. A ještě radši jsem , že můžu zase psát :)
Pro vysvětlení - ze včerejška na dnešek jsme s naším organizátorským týmem pořádali teambuilding pro studenty sekundy. Aghh, dead girl -_-
Měli jsme pro ně několik menších her, které nebudu vypisovat, a pak jednu hlavní hru. Pojali jsme to trochu hororově a občas jsem se možná bála i víc než ty děti (no neříkejte, že byste byli v pohodě, kdybyste seděli sami potmě ve třídě v kostýmu upíra a s děsivou hudbou? :D)
Boužel nám to asi 4 děti nedohrály, protože se moc bály. A to jsou podle mě už dost velké (cca 13).

Jak se vám líbí vaděšená upírka? :D Díkybohu za svíčky, jinak bych se tam asi podělala strachy :DD
Asi tomu neuvěříte, ale zvládla jsem sama upéct dort. Svůj úplně úplně první a jsem na sebe vážně hrdá :D Sice se ten korpus nepodařil rozkrojit úplně rovně, ale chutnal moc dobře. Měl to být Red Velvet, ale slečna Ufo si nezkontrolovala, jestli má červené barvivo, takže z toho vnikl jen obyčejný dort s kakaovým korpusem a krémem z mascarpone. Kalorická bomba.

Co vy, jak jste na tom s pečením? Já osobně teď peču skoro pořád :D

Jestli vás zajímá, jak dopadla English challenge, tak vás asi zklamu. Nedopadla nijak, jelikož jsme se s kamarádkou viděly jen asi jednou za minulý tyden a to jsme na to nějak zapomněly. Tak snad jindy...

Došla jsem k názoru, že už mě nebaví vypadat takhle a že s tím něco konečně udělám. Nemyslím si, že bych byla vyloženě tlustá, ale prostě hubená nejsem, no. A navíc hrozně žeru. Hroozně moc. :D Takže dneska začínám a asi budu potřebovat aspoň občas psát na toto téma, protože se bojím, že by mi to jinak moc dlouho nevyrželo. Ocením každou motivaci z vaší strany!!

Jinak včera jsem si hrála s foťáčkem a myslím, že tahle fotka není úplně špatná. Vím, žádný zázrak, ale i tak se pochlubím :D

Tak se mějte krásně, užívejte si to krásné skoro-jaro.

*Weird_Ufo*
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Mirek T. Mirek T. | Email | Web | 22. may 2016 at 14:30 | React

Milá slečno ???, jsem úplně jiná generace, patrně byste mohla být mojí vnučkou, a tak mám taky notoricky jiné názory na blog. Vysvětlím jen co mi na tom Vašem blogu vadí.
1) nekoordinovaná směs angličtiny s češtinou...
2) člověk neví co je článek a co je reklama...
Ale zato se mi líbí název "BLACK IN THE RAINBOW"
Když totiž kdysi moje 5-letá dcera něco namalovala a já jsem nepoznal, co to je, vysvětlila mi, že to je duha!
Oponoval jsem jí, že duha má sice 4 barvy, ale mezi nimi není žádná černá, ona však trvala na tom, že je...

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement