March 2016

My barbie side #1

13. march 2016 at 18:36 | *Weird_Ufo* |  Others
Prostě to muselo přijít, bylo to nevyhnutelné...

:D
Dělám si srandu. :D Prostě se s vámi chci podělit o své výtvory na ksichtíku a vláskách. Moc jich nebude. Nějak musím vyrovnat to, že se vám v minulém článku ukazuji jako nepříliš krásný upírek. ;-)

Tak jo, fialová, ta ještě celkem jde. Vlastně jsem se do tý barvy zamilovala :D Všechno moje líčení je na jedno brdo, jen obměňuji barvy.

A přicházejínám do módy pastelové barvičky. Ne, že bych to sledovala a ne, že by mi slušely :D No posuďte sami - modrožlutohnědé kouřovky.

A tento úžasný copánek. Nevypadá nádherně? Navíc je úplně jednoduchý - stačí, když upletete normální copánek, jeden z pramínků chytnete a ostatní po něm vysunete nahoru. ;) Trochu mě mrzí, že nejde udělat moc dlouhý...

Jako poslední - jednoduchý drdol s fialkovou kytičkou. Je to trochu nepovedená verze, ale to se snad časem vych\tá :D Je dělaný tak, že oddělíte středně silný pramen vlasů (ze předu), ze zbytku uděláte drdol, oddělený pramínek zapletete do copánku (můžete postupně vytahovat pramínky, aby byl širší a placatější) a pak ho připevníte na druhé straně hlavy sponkou :)Další zabitý článek, ale snad mě za to nezabijete vy :D
Hope you liked it.

More coffee, please...

13. march 2016 at 17:33 | *Weird_Ufo* |  Život knihomolky
Hi guys,
zaprvé se chci moc omluvit, že jsem tak dlouho nepsala. Byly to opravdu náročné dva týdny a já jsem opravdu šťastná, že už je mám za sebou. A ještě radši jsem , že můžu zase psát :)
Pro vysvětlení - ze včerejška na dnešek jsme s naším organizátorským týmem pořádali teambuilding pro studenty sekundy. Aghh, dead girl -_-
Měli jsme pro ně několik menších her, které nebudu vypisovat, a pak jednu hlavní hru. Pojali jsme to trochu hororově a občas jsem se možná bála i víc než ty děti (no neříkejte, že byste byli v pohodě, kdybyste seděli sami potmě ve třídě v kostýmu upíra a s děsivou hudbou? :D)
Boužel nám to asi 4 děti nedohrály, protože se moc bály. A to jsou podle mě už dost velké (cca 13).

Jak se vám líbí vaděšená upírka? :D Díkybohu za svíčky, jinak bych se tam asi podělala strachy :DD
Asi tomu neuvěříte, ale zvládla jsem sama upéct dort. Svůj úplně úplně první a jsem na sebe vážně hrdá :D Sice se ten korpus nepodařil rozkrojit úplně rovně, ale chutnal moc dobře. Měl to být Red Velvet, ale slečna Ufo si nezkontrolovala, jestli má červené barvivo, takže z toho vnikl jen obyčejný dort s kakaovým korpusem a krémem z mascarpone. Kalorická bomba.

Co vy, jak jste na tom s pečením? Já osobně teď peču skoro pořád :D

Jestli vás zajímá, jak dopadla English challenge, tak vás asi zklamu. Nedopadla nijak, jelikož jsme se s kamarádkou viděly jen asi jednou za minulý tyden a to jsme na to nějak zapomněly. Tak snad jindy...

Došla jsem k názoru, že už mě nebaví vypadat takhle a že s tím něco konečně udělám. Nemyslím si, že bych byla vyloženě tlustá, ale prostě hubená nejsem, no. A navíc hrozně žeru. Hroozně moc. :D Takže dneska začínám a asi budu potřebovat aspoň občas psát na toto téma, protože se bojím, že by mi to jinak moc dlouho nevyrželo. Ocením každou motivaci z vaší strany!!

Jinak včera jsem si hrála s foťáčkem a myslím, že tahle fotka není úplně špatná. Vím, žádný zázrak, ale i tak se pochlubím :D

Tak se mějte krásně, užívejte si to krásné skoro-jaro.

*Weird_Ufo*

English challenge

2. march 2016 at 22:16 | *Weird_Ufo* |  Život knihomolky
Hi guys,
At first I must tell you, why I'm writing in English. Actually, my English isn't good enought and that's one of the reasons, why I'm doing it.

Today we spent 4 lessons with six exchange students from Turkey, Jordan, China, Georgia, Indonesia and Brazil. They were really amazing and I'm so pleased to meet them!
They were talking about their lifes and countries in English and I understood them - cool, or? :D And I was so happy that I decided to make a challenge with my bestmate. For a one week we will talk with each other only in English. At first she thought it's a little bit crazy but she said yes. We're starting tomorrow (or on friday because she's one year younger and we don't go to the same class, so I don't meet her every day. Just when we go together to school.)

I don't thik that I'll write many articles in Engles, it's not so easy for me. :D But I hope you'll write me some comment in English and maybe you'll try this challenge on yourself.

And I'm sorry for my gramatical mistakes.


Hope you liked it,

xoxo *Weird_Ufo*