Thin(g/k)s

28. february 2016 at 17:05 | *Weird_Ufo* |  Život knihomolky
Věci se dějí. A dějí se tak rychle, že jim nestíhám ani utéct, ani se před nimi schovat. Jsem ve víru dění.
Za posledních několik týdnů jsem se ještě nestihla zastavit, probrat si, co se vlastně stalo. V mém životě nic převratného, ale v životě mých nejbližších... Všechno, co se v naší rodině poslední dobou děje, by mě mělo děsit. Mámin bratr na mámu neustále útočí, ponižuje ji, snaží se ji vychovávat a mámu to trápí. Jasně, když vidím, že jí něco je, obejmu ji a řeknu jí, že ji mám ráda. Ale tak úplně mi nedochází, co máma prožívá. A to jsem prý empatická. Mému dědečkovi zemřela sestra. S dědem bydlíme a pro mě je to jeden z nejdůležitějších lidí v mém životě. To, co se pratetě stalo, jsem se dozvěděla až jako úplně poslední, i moje sestra se to dozvěděla dřív, i když bydlí v Praze. Nesnažila jsem se zajímat, jak se cítí, protože jsem věděla, že by mi to ani neřekl. I tak jsem s ním mohla zkusit trávit víc času.
Mám toho teď hodně - chystání teambuildingu a hry v ulicích (Detektivky), školu, zpívání, autoškolu, tancování... Za většinu z toho si můžu sama a klidně bych to mohla přestat dělat, ale ty dobrovolné věci považuji za svůj způsob relaxace. Odpočívám, žiju, odpočivám, žiju, tančím, žiju a pořád dokola...
Snažím se zlepšovat v angličtině, pokouším se aspoň občas cvičit. Nedaří se mi to. Ne, že bych byla vyloženě tlustá a anglicky bych neuměla ani žbleptnout, jen to prostě jde zlepšit. Ne, fakt nejde, nestíhám to.

Měla bych se snažit seznámit s Němkou, která k nám přijede na výměnný pobyt, ale místo toho jí napíšu jednou za 14 dní, jak se má.

Topím se ve skořicovém kafi, kvalitním zeleném čaji a Zaklínači. A pak že nemám na nic čas.
Utrácím za rtěnky a maluji se už i o víkendech. Kam to se mnou spěje. (Ano, na té fotce jem nenalíčená. Asi o dvacet minut jsem si už na ksicht patlala makeup.)
Říkám, že mi nevadí být sama. Říkám to a neustále koukám na mobil, jestli mi nenapsal. Dneska ještě ne, včera jen dopoledne. Udělala bych cokoli, jen aby si mě zase všímal. Chovám se jak ufňukaná naivka, jako bych křičela: "Tady jsem! Klidně si použij moje tělo, klidně mi říkej, že mě chceš jen pro sex, hlavně si mě všímej!" Mělo by mě to štvát?
Jsem hrozně flegmatická.

Musím navštívit babičku.

Za celou asi hodinovou návštěvu se nic zvláštního neudálo. Ta obyčejnost víkendů mě děsí.
-Kde jsou vaši?
-Na procházce. Večer jdou do divadla.
-Dáš si čaj?
-A máš zelený?
-Co škola?
-Ale jo, jde to.

Cesta domů a srovnávání myšlenek.
Uf, tvař se pozitvněji!
Nemám špatnou náladu, jen se snadno nechávám ovlivnit. Přestaň s tím!

Překvapuje mě, kolik blogerek hubne. Copak je zevnějšek tolik důležitý?

Patlu si do vlasů kokosový olej. Sakra, nepřehazuj l a j! :D Vážně to pomáhá na konečky a navíc budu celé odpoledne čichat vůni kokosu.

-Jak jste se prošli?
-Máme 10,52.
Copak chodíte na výkon?

Musím se učit. Musím udělat prezentaci, kterou jsem měla mít hotovou už před měsícem. Musím si umýt vlasy.

Have a nice day.
.*Weird_Ufo*

btw. boužel se mi ten drdol nepovedlo vyfotit, ale vypadal fakt dobře. :3
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Kassie Kass Kassie Kass | Web | 28. february 2016 at 18:40 | React

To znám. Zaneprázdněná vším možným a ani se nestihnout ohlédnout za tím co jsi udělala. To s tou dědečkovou sestrou je smutný:( Kokosový olej si taky patlám do vlasů ,ale nijak mi to nepomáhá:D

2 *Weird_Ufo* *Weird_Ufo* | Email | Web | 28. february 2016 at 18:43 | React

[1]: Já jsem ji ani moc neznala, takže mě to nezasáhlo. Jen jsem měla strach o dědy, který na tom teď není moc dobře zdravotně. Zkus si ten olej napatlat do vlasů cca dvě hodiny před umýváním, nech to působit a pak pořádně umyj, mně to zabírá ;-)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement