Something about myself

27. february 2016 at 18:46 | *Weird_Ufo* |  Others
Nevím, jak moc tyto články někoho zajímají, ale já to i tak napíšu. Musím se vám přece trochu představit :3

Pravděpodobně tušíte, že mé pravé jméno není Weird Ufo a já vám prozradím, že se jmenuji Šárka. Jsem z menšího města na úplném okraji Moravy, většina lidí si myslí, že už patříme do Čech.
Je mi 17 (ještě na chvilku) a upřímně se děsím autoškoly, kterou od tohoto pondělka začínám navštěvovat. Ráda experimentuju s barvou vlásků, ale momentálně jsem už přes rok zrzka, kupodivu mi ta barva vážně sedne.
Jsem ve druháku na gymplu, asi hlavně kvůli své dokonalé nevyhraněnosti - ve škole mě opravdu baví jen čeština, matika a dějepis.
Moc ráda píšu, i když mé básničky jen zřídkakdy dávají smysl. Baví mě tancovat, poslední dobou jsem na tanci úplně závislá - dvakrát týdně chodím na společenské, country a izraelsé tance a když náhodou jednou vynechám, mám absťák :D Miluju hudbu. Zpívám a hraju na kytaru (ale v ničem z toho nijak nevynikám) a téměř neustále poslouchám písničky.
Často se ztrácím mimo realitu, do knížek nebo do své hlavy. Jsem prostě takový dreamer :DD Myslím, že mám celkem bujnou fantazii, ale když píšu něco delšího, málokdy to dokončím.
Mým dalším koníčkem je focení. Boužel nemám zrcadlovku, takže moje fotky nejsou nijak extra kvalitní. Ale časem bych si ráda udělala nějaký kurz a možná i pořídila lepší foťáček. (A další věc - občas používám vážně nechutné zdrobnělilny, neurazím se, když mi to vytknete.)
Jak vidíte na fotce, mám jednu úžasnou činčilku. Jmenuje se Berunka, jelikož jsem ji dostala někdy ve 12 letech - v období, kdy jsem všude psala Q a se spolužačkami jsme se oslovovaly "beru" a "zlato", znáte to :D Ještě u nás žije želvička Miki a plno rybiček.
A teď něco o tomto blogu. Chysám se sem přidávat většinu svých literárních výtvorů (doposud většina z nich zůstávala jen načmáráná v sešitě do latiny). Můžete se těšit na nějaké fotky, ale to asi nebude zas tak často. Pod pojmem "Others" si představte něco jako fotonávody na účesy (nechci se chlubit, ale nečešu vůbec špatně :P) a občas se tu objeví i nějaký ten můj výlev srdíčka ;)

Zatím nedokážu říct, jak často budu psát. Někdy se stane, že za den napíšu tři články, jindy třeba ani jeden, proto dám do menu možnost odběru novinek pro případ, že bych někoho z vás zaujala.
A budu ráda, když se budete chtít spřátelit, to je věc která se mi na blogu moc líbí. Věřte mi, že s opravdu ráda přečtu, co vás zrovna trápí nebo těší a že vám na to s radostí odpovím vyčerpávajícím komentářem. :)

Pokud mi chcete udělat radost, zanechte mi tu koment, ať vím, že tady někdo byl a opravdu to četl.
Btw. ta druhá fotka je pohled z jedné vyhlídky na naše město. I love it there.

Mějte se nádherně
- *Weird_Ufo*
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Baryn Baryn | Web | 27. february 2016 at 19:01 | React

Ahoj :)
Mě docela baví tyhle články, když mají hlavu a patu - a jsem ráda, že jsem konečně na nějaký takový taky narazila. :D
Myslím, že bychom něco společného měly ... Založila jsem si asi tři blogy s tím, že tam budu dávat své povídky a básničky ... No povídky jsem nikdy nedokončila, takže k jejich zveřejnění jsem se nedostala :D a básničky někde jsou, ať už jsem si vylévala srdíčko sebevíc, žádné skvosty to také nebyly :/ tak věřím, že na tom budeš o něco líp než já a ráda si od tebe cokoliv přečtu :)

Budu držet palce na autoškolu. Nepřišla mi těžká, ale nakonec jsem ji neudělala. Zkoušela jsem to čtyřikrát a když mě dvakrát vyhodili za nic (uznávám, že ty první dva pokusy excelentní nebyly), uvědomila jsem si, že si zrovna mě vytipovali jako takovou tu pověstnou oběť, kterou prostě nenechají projít. Čím víc děláš pokusů, tím víc za to platíš, samozřejmě, a tak je pro ně nevýhodné nechat jít někoho, kdo už dvakrát chyboval a u koho je tedy pravděpodobné, že to nebude divné, když to bude zkoušet třeba šestkrát. :/ Ale pak jsem se nato vykašlala a řekla si, že to udělám jindy v jiném městě. ;)
Nesnáším, když se do těchhle věcí začnou míchat peníze a politika.
Ale já byla z relativně většího města, třeba u vás budou víc v pohodě. Nechci tě strašit. :)

A musím potvrdit, že zrzavá ti sluší! ;)
Zatím se měj hezky,
Baryn

2 *Weird_Ufo* *Weird_Ufo* | Email | Web | 27. february 2016 at 19:35 | React

[1]: U nás je to tak, že záleží na autoškole, kterou si vybereš. O jedné se prostě ví, že s ní málokdo udělá zkoušky napoprvé. Je totiž levnější než ostatní. Já mám spíš strach, protože nemám úplně v pořádku oči a nějak se to s brýlemi nelepší :/
Každopádně so tvoje články taky přečtu moc ráda :-)

3 Baryn Baryn | Web | 27. february 2016 at 19:50 | React

[2]: Jasný, taky nemám v pořádku oči, pořád se mi zhoršuje zrak, takže ani na operaci nemůžu (už mám 5 dioptrií :( ) a brýle si už ani nové nepořizuji, protože bych musela skla měnit každého půl roku ... takže mám jen čočky.

Jinak děkuji velice za pochvalu povlečení. :D

Fanatičtí křesťani (a všichni fanatici vůbec) jsou vždycky zlo. U nás na gymplu se sešla jedna třída plná takových, kteří dokonce tvrdili, že ateismus neexistuje a všichni jsou ve skrytu duše věřící. No budiž ...

Celkově mi přijde náboženství jako taková berlička. Nejenom, že je vše v pořádku, když odříkáš Otčenáš, ale ještě ke všemu tě to vlastně zbavuje nějakých povinností a zodpovědnosti, protože Bůh se o to přeci postará ... Alespoň tak to vidím já. ;) A naprosto souhlasím s tebou, že by si to člověk měl vyřešit sám se sebou. :)

Nevím, jestli bych si troufla vykládat takový vtip na hodinách náboženství :D ale já bych se asi celkově neodvážila chodit na hodiny náboženství. :D
Co to, že jsi skončila na křesťanské škole?
Věřící rodina nebo mizerný výběr škol?

A také ti mnohokrát děkuji za komentáře :)

4 *Weird_Ufo* *Weird_Ufo* | Email | Web | 28. february 2016 at 12:55 | React

[3]: Na křesťanskou školu jsem se dostala tak, že jsem chtěla pryč ze základky a rozhodla jsem se pro gympl zmámý skvělými mezilidskými vztahy. Kupodivu je to tam fakt super, potkávám tam úžasný lidi - věřící i nevěřící, máme studentský klub nabízející fakt dobrý akce (zážitkové hry, školení pro instruktory zážitkovek, víkendovky, koncerty, tancování, čajovnu...) a celkově jsem tam spokojená. Ty hodiny nábožka prostě přežít musím, no :D Ale stojí to za to, myslím, že lepší školu bych těžko hledala (co se týče prostředí, s učením jsme na tom stejně jako státní gymply, jen se zaměřením na jazyky). :-)

5 Lost Shadow Lost Shadow | Web | 12. february 2017 at 17:33 | React

Jsi mi sympatická a moc Ti to sluší ^^ jinak super článek :D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement